Tragedia w piekarni, pracownik zamarzł w chłodni

zamarzl w piekarni

Do druzgocącego błędu doszło w piekarni w Nowym Jorku. Jeden z pracowników został przypadkowo uwięziony w chłodni na całą noc.

W Brookline w mieście Nowy Jork, w miejscu, w którym znajduje się piekarnia Beigel’s Bakery, doszło do katastrofalnego wypadku. Pracownik, 33-letni Mahamadou Dansogo, został znaleziony skostniały na śmierć w firmowej chłodni przez swojego niczego nie podejrzewającego kolegę.

Miał tylko wyczyścić chłodnię

Cała sprawa jest w toku, a my pomagamy wszystkim agencjom śledczym. Nie udzielamy obecnie żadnych dodatkowych oświadczeń” – powiedział dyrektor firmy David Greenberger. Zaznaczył on również, że cały personel jest głęboko zbulwersowany całą sytuacją i łączy się w żałobie z rodziną zmarłej osoby.

Mahamadou Dansogo, lat 33, był imigrantem z Afryki, który przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Był rodzicem pięciolatka i niedawno rozpoczął pracę w Beigel’s Bakery.

Ten człowiek niedawno przybył do Stanów Zjednoczonych. Starał się naśladować innych, aby żyć lepiej. Naprawdę pasjonował się swoją pracą i był zadowolony z tego, że każdego dnia do niej idzie – poinformował lokalnych dziennikarzy wujek tragicznie zmarłego Tidiane Wague.

Read Previous

Największa chałka na świece została upieczona w Polsce

Read Next

Pieczenie bez nabiału: porady i wskazówki

Most Popular